Oficiální stránky výrobce značky No Respect Kimot team pro Českou republiku.

Marek a jeho zkušenosti s firmou No Respect

Zdravím všechny Kimoťáky!

Někdo má rybaření jako koníček, u někoho jde třeba o životní styl. Každopádně jde o reklax, odpočinek, nebo útěk z toho dnešního uspěchaného životního stylu. Být blíže k přírodě tam, kam každý z nás v základu patří.

Lovu kaprů se věnuji již nějaký rok a podařilo se mi již pár pěkných ryb chytit. Poslední tři čtyři roky je čím dál méně času a zdá se,že více uspěchaného chaosu a proto vyhledávám místa pro lov kaprů co nejvíce v klidu od civilizace tedy co nejblíže ku přírodě.

Chytal jsem na nástrahy od jedné nejmenované firmy,ale po pár zklamáních jsem se rozhodl pro zmněnu a na doporučení kamaráda Romana H. si našel svoji novou rybářskou základnu zde u Vás Kimoťáků.

Překvapilo mě jak vaše boilie rychle ryby rychle reagují a i na krátkych popracovních vycházkách se podařilo téměř vzdy něco ulovit.Favoritem pro mě je zatím boilie Dead Sea z řady Black Fish na které se mi podařilo již pár pěkných kousků vytáhnout.Pár dní nazpět jsem s ním strávil víkend

na Labi a ryby mě téměř nenechali odpočinout.Už se těším na další lov pod Vaší vlajkou :).

Přikládám pár fotek kapříků z poslední výpravy a také nesmí chybět nějaký ten obrázek naší krásné labské krajiny a ne jen labské.

Přátelé přeji mnoho hezkých chvil strávených na svých rybářských výpravách a zase někdy příště.

S pozdravem Mára