Oficiální stránky výrobce značky No Respect Kimot team pro Českou republiku.

Online přenos - kvalifikace ECCHJK

Dobrý den, vítáme Vás na online přenosu kvalifikace juniorů na evropský pohár v lovu kaprů, kde naše barvy firm Norespect.cz hájí Patrik Křapa a Petr Němec.

Chlapci si vylosovali číslo 6 na revíru Katlov, kde se tyto kvalifikační závody konají a budu nám průběžně dávat vědět, jak si v tomto závodě vedou.

Proto sledujte náš online zde na stránkách!!!!! Chytá se od dnešního dne 18.4.2019 až do 21.4.2019.

 

 

 

 Čtvrtek:

První záběr zůstal neproměněn. Patrik měl jízdu, ale seknul do prázdna. Nevadí, důležité je kontakt s rybou a ten přišel poměrně brzy. Tak pojdmě hoši makáme!!!

Pátek:

Noc proběhla v klidu a ryby nechaly kluky vyspat. Ikdyž už je druhý den hezké počasí, ryby se převážně chytají v hlubších částech jezera. Číslo 6 co mají naši junioři je právě jedno z nejmělčích míst. Ale dle předpovědi je jen otázka času kdy se nějaké prasátka přijedou vyhřívat a neodolají jednomu z rpoduktů od naší firmy.

Pár momentek z průběhu dne: kluci jsou stále bez ryby ale doufají, že mělčí partie v tomto počasí ještě neřekla poslední slovo.

 

Kluci změnili nedobrovolně místo - teda vítr změnil místo jim. Uletěl jim nepřipoutaný deštník. Ale naštěstí je již vše v pohodě a uvidíme, co přinese další noc.

 

 Sobota:

Klukům se ryba stále ukazuje, pár neproměněných záběrů, kterému nerozumí. Snaží se, sle výsledkem byl zatím jen jeden hezky stavěný lín. No nic poslední noc ukáže, ještě není nic ztraceného.

 NEDĚLE:

Tak bohužel je dobojováno. kluci bojovali do poslední chvíle, ale bodovaného kapra nechytili. Teda - chytili ale 2 minuty po závěrečném hvizdu. Krásný osmnáctikiláč. I to někdy prostě k závodům patří. I tak díky za reprezentaci značk No-respcet a doufáme, že kluci ještě neřekli ve světě kaprařiny poslední slovo.