Oficiální stránky výrobce značky No Respect Kimot team pro Českou republiku.

Rejdyho popracovní vycházky

Opět se hlásím z rychlé akce na svazové pískovně. Po práci sedám do auta a mastím jí k vodě.

Po příjezdu je u vody klídek, nikde nikdo a tak si vybírám místo, kde očekávám kapří aktivitu.

Ta se do půlnoci nepotvrzuje a tak dle debilních pravidel vyndávám své nástrahy z vody, nastavuji budík a jdu to zalomit.

Jelikož jsem od mládí ignorant, budím se ve 3:40 a za 10 minut 4:00 posílám čerstvé nástrahy v podobě neutrálky MK3 s pop-upem black pepper do vody. Druhý prut letí do mělčiny a to v podobě neutrálky Mexicano s pop-upem banán. 

V 5:00 přichází záběr na MK3 a krásnou jízdu proměňuji v bojovného šupíka lehce přes 11kg. Zkouším hooka, zda-li je ostrost v pořádku. Vše OK a tak doplňuji úspěšnou nástrahu pouze o pévéáčko a vše letí do tmy. Dokrmuji a nasávám probouzející se nový den. Přesně o hodinu později mi padá swinger do padáku. Dobíhám k prutu, zasekávám a cítím na prutě gappu. Po podebrání kapra zjišťuji, že se jedná o podobnou velikost od kapra předchozího, ovšem tento měl ocasní ploutev předvídající skvělé souboje, do budoucna.. Kapra pouštím. Do vody letí již čerstvá neutrálka s popem black pepper. Už nekrmím.

Přesně v 7:00 přichází zběsilá jízda a jak jinak… MK3 s plovkou jim chutná, opravdu chutná. Po krátkém souboji podebírám kapra, který je již větší a tak se rozhoduji, že si ho zvětším. Pár fotek, vážení a plav. Tento kapr šupinatý vážil přes 13kg a já jsem spokojený jako blecha v kožichu. Nakládám mokré věci do vozu a mažu makat.

Tak třeba zase příště!

Rejdy