Oficiální stránky výrobce značky No Respect Kimot team pro Českou republiku.

Slávičkové úspěchy Milana Výprachtického

Série výprav se Slávičkou na konci léta

Jak jsem už jednou psal, letos jsem se na ryby dostal až ke konci léta, kdy jsem podniknul několik krátkých výprav na různé svazové vody. Na tyto akce, jsem si vždy sebou vzal boilie Slávička z řady Fish liver, které jsem chtěl už strašně dlouho vyzkoušet. Zaujala mě jeho velmi příjemná a přirozená vůně, od které jsem si sliboval pěkné úlovky. Toto boilie je sestaveno pro účely masivnějšího krmení a toho jsem se přesně držel.

Před samotným lovem jsem si prošel „moje" oblíbená místa, na kterých jsem byl v minulosti v tomto období úspěšný. K mojí smůle tyto místa začali poměrně silně okupovat ostatní rybáři a hlavně „živočichové" bez vztahu k přírodě, kteří si na rybáře jenom hrají. Bohužel...

Byl jsem tedy nucen vyhledat nová místa, kde bych našel potřebný klid a kde by se samozřejmě mohli zdržovat i kapři. To se zdálo jako nemožné, ale nakonec se mi to podařilo a velkou útěchou pro mě byl minimálně jeden úlovek kapra přesahující patnácti kilovou hranici z každé výpravy, kterou jsem podniknul na tyto místa. Velmi mě překvapilo, jak ryby na boilie Slávička rychle reagovaly a jak rychle likvidovaly krmné dávky, které jsem do vody posílal. Váhový průměr ulovených kaprů byl naprosto fantastický a pro mě opravdu překvapující. Nejmenší kapr nevážil méně jak 10 kilogramů. Ryby 10-13 kg jsem si zakázal dokumentovat, neboť bych přilákal pozornost ostatních rybářů a brzo o tyto místa opět přišel. Závěrem mohu konstatovat, že boilie Slávička z řady Fish Liver od No Respect- Kimot team, to je jednoduše hóóódně muziky za málo peněz!

Všem slušným rybářům posílám pozdrav, Milan Výprachtický