Oficiální stránky výrobce značky No Respect Kimot team pro Českou republiku.

Vydržet nebo se přesunout

Léto bylo kruté ve smyslu teplotních extrémů a neskutečného tlaku od nás, rybářů.. A to obzvláště na mojí „domovskou“ vodu kterou musím chtě nechtě pokořit!.. A najednou jsem opět na břehu. Čtyři měsíce od mé poslední kapro návštěvy. Vody je ovšem zhruba o sedm metrů na sloupci méně.

Dny utíkají jako zběsilé a já stále nejsem schopný podebrat tu správnou šupinatou váhu. Přes den mě zaměstnávají menší kapři, kteří berou, ale....

Smířený s neúspěchem sedím na židli, koukám do vody a dumám zda-li by se nemělo hecnout a přesunout. Má to cenu? Nemá! Usedám, načínám ve slunném dni plecháčka a užívám si zbytek rybačky, ikdyž mírně frustrovaný.

Najednou píše přítelkyně Helí, se slovy jak to jde, co dělám, kdy přijedu.. Vyprávím jí jak je u vody krásně, ale, že to nejde jak jsem si představoval.. Helí záhy píše. „Se přestěhuj, vždycky jses stěhoval když to nešlo. Když už tam jsi, tak vyraž jinam..?!“ No, tak jsem to sbalil ale jel jinam.

Po ujetí několika kilometrů, jsem na novém místě. Hloubka ideál, svah budu zanášet, pohoda.

Tři hodiny na fleku, tři jízdy, super. Neutrálka MK3, s plovečkou black pepper jezdila ze svahu jak zběsilá. Ráno se mi rozjíždí první ryba z hloubky a podle tahu cítím tu správnou sortu. Dvě neutrálky Mexicano pod sebou a výsledkem je krásný a statný řádkáč. Jsem spokojený jako blecha v kožichu a jdu balit. Zase...

Takže změna místa pánové a dámy, ryba jistá! :)

Mějte se fajn, ať koušou!

Rejdy