Oficiální stránky výrobce značky No Respect Kimot team pro Českou republiku.

Rozpustné boilies

1 položek celkem
rozpustné boilies
99 Kč

Rozpustné boilie je ideální do chladné vody pro zimní a jarní měsíce, kdy si chcete u vody zachytat a docílit rychlého záběru. Rozpustné boilie dodáváme v...

Rozpustné boilies je skvělá nástraha pro situace, kdy chcete docílit záběru v co nejkratším čase. Připravili jsme pro naše zákazníky chytlavou novinku rozpustné boilies, kterou si dnešní urychlená doba žádá. Pokud požadujete nástrahu s okamžitými účinky, tak rozpustné boilies je přesně to pravé.

Po nahození do vody se z rozpustného boilies začnou uvolnovat atraktory a vůně z přírodních extraktů, které silně vysílají potravní signal a vyvolávají žravost ryb. Boilies se postupně ve vodě omýla a láka aktivně ryby po celou dobu. Rozpustné boilies je ideální do chladné vody pro zimní a jarní měsíce, kdy si chcete u vody zachytat. Perfektní jak pro krátkodobý lov, tak i pro závodní chytání. 

Hledáte rozpustné boilies po kterém kapři šílí? Z naší nabídky rozpustného boilies si vyberete přesně to pravé pro vaše úspěšné rybaření. Naše rozpustné boilies přináší někdy až neuvěřitelné výsledky.